Otázky & odpovede

FAQ - všetko čo potrebujete vedieť

Produkty sú kontrolované laboratóriami v Rakúsku, kde je to veľmi prísne a taktiež sú certifikované . Produkt podľa povolení vydrží 6 mesiacov od dátumu výroby.

Po objednaní sa každý výrobok pre vás čerstvo hand made vyrába. Nikdy sa nestane , že by ste dostali starý produkt. Vždy je čerstvý.

Každá jedna bylinka, či ovocie sa dajú vylisovať na esencie. 100% prírodná nechemická esencia sa dá vyrobiť aj z kôrky ovocia ako napríklad mandarínka.

Olejové výrobky ako napríklad oleje na vlasy , na telo či oleje do telového mlieka a krémov sú 100% za studena lisované rôzneho pôvodu ako napríklad olej z aloe vera, granátové jablko, marhule, broskyne, slnečnicové semienka – akýkoľvek olej je za studena lisovaný a 100% .

Ja sama som verná mojej značke za ktorou si stojím a používam každý jeden produkt – áno.

Po kliknutí na ,,objednať,, vás presmeruje na moj instagramovy profil , alebo mailovú adresu kde mi môžete napísať a spoločne vyberieme pre vás ten správny produkt. 

Kozmetika je bez parfumov 
Bez alergénov 
Bez chemikálií 
Bez alkoholu 
Vegan 
A vhodná aj pre deti 
Neobsahuje žiadne chemikálie nespôsobuje, žiadne ťažkosti a je vhodná na akýkoľvek typ pleti. 

Nakoľko je kozmetika vyrábaná podľa Medical medium na zrýchlenie procesu ľudom čo sa rozhodli vyliečiť sa ako ja a postupujú podla kníh, tak si nemôžem dovoliť používať nič iné len to, čo hovorí on sám. Áno, Vimergy je jediný výživový doplnok, najsilnejší s ktorým pracujem a vyrábam pre vás hotové produkty aj vďaka nemu na zrýchlenie účinkov. Zmena kozmetiky je dôležitá pre vás a ja používam tie najdôležitejšie postupy aby som vám to celé zrýchlila.

Nákupný košík