viac o mne

O MNE - O BRM.

Moje meno je Tinka .

 

Od roku 2022 pre vás vyrábam Rakúsku certifikovanú kozmetiku , ktorá dostala meno BRM.ORGANICS.

 

To, že neexistujú náhody už vie veľmi dobre väčšina z nás. Príbeh mojej kozmetiky je presne takouto ,,náhodou ,, ktorá sa mi priplietla do života ako možnosť pomôcť ľuďom, hlavne tým čo sa rozhodli nasledovať Medical medium.

Čo to Medical medium je?

Sú to informácie od amerického autora kníh (New York times bestsellerov) od Anthony Wiliama.

Od malička som bola chorá. Nebol ani jeden deň kedy by mi bolo dobre. Ochorenia sa každým rokom stupňovali a pridružovalo sa jedno autoimunitné ochorenie za druhým. Počas môjho života som navštívila mnohé ambulancie a operačné sály – dnes je to vďaka Medical medium minulosť. Mala som 28 rokov keď sa z ťažkostí, ktoré ma trápili štítna žľaza znížená funkcia (cysty na ľavej a pravej strane) k tomu , astma, SIBO – bakteriálne prerastenie v tenkom čreve, ADHD, panické ataky a záchvaty, úzkosti, depresie , lámavosť kostí na operácie, padanie vlasov, EBV v poslednej 4. fáze, pásomnica, alergie na potraviny, HPV – kde som už chodila na onkogynekológiu a mnohé ďalšie – (viď Instagram tinka_malinova) vyštverali až do štádia kedy mi lekárka v Rakúsku oznámila, že mi hrozí kóma.

Prišli mi do cesty knihy od Anthony Wiliam a po všetkých návštevách rôznych ambulancií, šarlatánov či alternatívnej medicíny som si povedala, že nemám čo stratiť. Knihy som prečítala – očisty som robila (do dnes robím a pijem zeler) a po 1 roku som bola úplne vyliečená a vyliečená som do dnes. Stravujem sa už „normálne“, no základy ako očisty, zeler, ovocie a zelenina sa nachádzajú v mojom jedálničku oveľa viac. Ako bývala ADHD-čkárka vnímam celý život inak ako bežný zdravý človek a počas očíst a stravy podľa Medical medium som“počula“ a bola a dodnes som vedená. Čím? Kým? Nazývate ho rôznymi menami. Milujem Boha! Toho, ktorý mi túto cestu ukázal a previedol ma cez ňu. Toho kto mi pomohol vyliečiť sa úplne zo všetkých ochorení , ktoré mi kedy boli. 

tinka s citronmi

Pamätám si akoby to bolo včera – jedla som ako mám , pila som zeler, ale moje vlasy vyzerali stále katastrofálne.

Presne si pamätám to miesto keď ku mne prehovoril. Bolo to v kúpeľni počas očisty 3:6:9 bola som zúfalá a hovorím si čo s tými vlasmi – zrazu mi bolo povedané komplet zloženie čo mám urobiť a ako tie potraviny musím kombinovať.

Urobila som to (podotýkam nič som si na internete nedohľadávala) a snažila som sa vytvoriť produkt pre seba.

Kúpila som si aloe vera, citróny,  levanduľu a pridala zinok. Urobila som si sérum na vlasy – podľa Medical medium je aloe vera a citrón, či zinok dôležitou potravinou a výživou pre vlasy. Vyrobila som si prvé serum pre mňa do 200 ml plastovej flašky a začala to používať.

Do niekoľkých mesiacov som videla rozdiel.

A neskôr mi začali vlasy rásť ako o dušu. Práve s týmto mi prišla myšlienka produkt dať skontrolovať do laboratória, nechať ho certifikovať a predávať v krásnom balení.

Už od prvého príspevku na mojom instagrame Tinkina_lekaren_ zožala týmto produktom úspech a trvá to dodnes.

Začala som v malej miestnosti u nás doma, no a dnes mám svoju dielňu kde pre vás všetky výrobky vyrábam a ručne balím a som za to vďačná.

Podporujem vás – Plňte si sny!!! 

Kozmetika je vyrábaná dnes podľa pravidiel Medical medium.

 

 

Čo to znamená ?

 

Znamená to to , že keď je avokádo na omladenie nájdete ho na produktoch na pleť , pokožku.

 

Keď je papája na rozjasnenie nájdete ju v produktoch kde sa sústredíme na rozjasnenie.

 

Používam tie najkvalitnejšie potraviny na výrobu a sústredím sa nato, aby som vám priniesla produkt, ktorý skutočne funguje a je nadčasový v kozmetike práve vďaka informáciám od Medical Medium  

BRM.ORGANICS

Nákupný košík