recenzie

BRM.ORGANICS poslanie

BRM. ORGANICS spája ľudí a robí ich šťastnými, mladšími, voňavými, krajšími!

Mladých aj starých. A to je jej poslanie!

BRM.ORGANICS pomáha ľuďom na ich ceste a robí ich šťastnejšími. 

A mňa tiež! BRM.ORGANICS je viac ako kozmetika! @tinkina_lekaren_

Pamätám si akoby to bolo včera – jedla som ako mám, pila som zeler, ale moje vlasy vyzerali stale katastrofálne. Presne si pamätám to miesto keď ku mne prehovoril. Bolo to v kúpeľni počas očisty 3:6:9 bola som zúfalá a hovorím si čo s tými vlasmi – zrazu mi bolo povedané komplet zloženie čo mám urobiť a ako tie potraviny, ktoré potrebujem kombinovať.

Urobila som to (podotýkam nič som si na internete nedohľadávala) a snažila som sa vytvoriť produkt pre seba.

Kúpila som si aloe vera, citróny,  levanduľu a pridala zinok. Urobila som si sérum na vlasy – podľa Medical medium je aloe vera a citrón, či zinok dôležitou potravinou a výživou pre vlasy. Vyrobila som si prvé serum pre mňa do 200 ml plastovej flašky a začala to používať.

Do niekoľkých mesiacov som videla rozdiel.

A neskôr mi začali vlasy rásť ako o dušu. Práve s týmto mi prišla myšlienka produkt dať skontrolovať do laboratória, nechať ho certifikovať a predávať v krásnom balení.

Už od prvého príspevku na mojom instagrame tinkina_lekaren_ zožala týmto produktom úspech a trvá to dodnes.

Začala som v malej miestnosti u nás doma, no a dnes mám svoju dielňu kde pre vás všetky výrobky vyrábam a ručne balím a som za to vďačná.

Podporujem vás – Plňte si sny!!! 

Kozmetika je vyrábaná dnes podľa pravidiel Medical medium.Čo to znamená ?

 

Znamená to to, že keď je avokádo na omladenie nájdete ho na produktoch na pleť, pokožku.

 

Keď je papája na rozjasnenie nájdete ju v produktoch kde sa sústredíme na rozjasnenie.

Používam tie najkvalitnejšie potraviny na výrobu a sústredím sa nato, aby som vám priniesla produkt, ktorý skutočne funguje a je nadčasový v kozmetike práve vďaka informáciám od Medical Medium.

Čo o BRM. povedali

Ahoj Tinka chcem ti len povedať ten produkt 2v1 je úplne úžasný, dala som si to na vlasy pár krát a o polovinu menej mi padajú a vlasy vyzerajú lepšie. Úplne úžasne. Ďakujem že si a že vytváraš takého úžasné produkty.
brm organics logo
Katka
Musím sa podeliť o moju skúsenosť s tvojimi produktami, to je normálne zááázrak. Mala som na uchu, asi od náušníc odreté ucho, mokvalo mi to a spravila sa chrasta. Za dva dni mi to zmizlo a krásne sa zahojilo. A aj tvár sa mi zlepšila. Ďakujem!
brm organics logo
Alica
Toto sérum je bomba, najprv som sa bála že mi upchá póry ale opak je pravdou. Odporúčam všetkými desiatimi.
brm organics logo
Jana
Pretože už som si prešla rôznymi "prírodnými" produktami, arganovými či avokadovými olejmi aj od tuto domácich značiek-netreba menovať. Avšak zatiaľ iba po cca 8 dňoch používania aj Hojivého zázraku, aj Lux.shaku & Papájového krému.....mám sánku otvorenú...neviem ani nájsť emotikona na to ako moja pleť vyzerá. A to mám citlivú pleť na zmeny, takže nemôžem iba tak čokoľvek. Za mňa určite 10/10tich a odporúčam momentálne kade chodím!⭐⭐⭐⭐⭐
brm organics logo
Natália
Ahoj, dnes som rozbalila tvoje krémy, otvorila a testovala ...Všetci ma ovoniavajú a rozplývajú sa nad tou krásnou vôňou. Wau, je to najlepšie čo som kedy používala! THE BEST EVER!
brm organics logo
LUCIA
V dnešnej dobe, je veľmi ťažké už nájsť prírodnú kozmetiku a ja som ostala milo prekvapená, akú silu ma táto kozmetika a príroda v nej. Bylinky a mnoho dalších skvelých ingrediencií nájdete práve v týchto produktoch od @tinkina_lekaren_ Kozmetika je rakúska, certifikovaná, vyrábaná podľa Medical medium. Bez chemikálií , bez parfumov, bez alkoholu vhodné aj pre deti. Kozmetiku skúšam už skoro mesiac a už teraz viem, že ju budem používať stále. Je skvelá a už prvé natretie si zamilujete a tá vôňa čistoty.🤍
brm organics logo
@katytalan_
Ahoj Tinka chcem ti len povedať že balíček dnes prišiel, ale toto som vážne nečakala...tie krémiky fantasticky voňajú, až je to neuveriteľné, na spapanie. 😊 A to nepreháňam. Ďakujem
brm organics logo
Janka
Dobrý den, dneska mi došel balíček. Mockrát vám dekuji, je krásny, krásne zabalený a moc dekuji za dáreček. Je videt, že to deláte opravdu s láskou. Moc se těším až produkty vyzkouším. Krásny den!
brm organics logo
Jitka
Veľmi ďakujem za balíček, včera som vyskúšala a musím povedať že ten opalovák je bomba, nehovoriac o marhuľovom sérume. 2in1 je úplná pecka no prosto všetko je na jednotku. Ďakujem!
brm organics logo
Mária
Ahoj Tinka cca mesiac používam produkty, a to nočný krém s papájou a denný krém s mandarínkou. Za mňa top! Doposiaľ som si musela robiť peeling raz do týždňa, odkedy používam tieto produkty, nebolo treba. Pleť je vyhladená a póry stiahnuté. A to už niesom najmladšia ☺️ Robil sa mi aj jarec na oku, nikdy som ho nemala, a celé oko ma svrbelo. Potrela som ho hojivým zázrakom a ulala-zmizlo. Veľmi mi vyhovujú aj tvoje akcie, lebo práve preto som jednu využila pri kúpe produktov. Odporučujem každému!!!
brm organics logo
Saška
brm organics logo
brm organics logo
Nákupný košík